Powiększanie ust Warszawa

Jedną z najpopularniejszych metod poprawy urody jest obecnie powiększanie ust. Dziś można zaradzić problemom, ulepszyć kształt i strukturę warg. W sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie na Gocławiu każdy dokona korekty tej części twarzy, zwiększy objętość i nada jej powabnego charakteru. Dzięki temu znikną zmarszczki wokół ust i nastąpi ogólny efekt odmłodzenia!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Taki zabieg jest polecany dla osób, które są niezadowolone z kształtu swoich ust. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Powiększanie tej części twarzy kwasem hialuronowym to jednorazowe działanie sprawiające, że usta staną się jędrne, nabiorą jednolitego koloru i będą nienagannie wyglądać. Medycyna estetyczna robi ogromne postępy i ten rodzaj działania nie wymaga specjalnych przygotowań - wizyta w gabinecie jest krótka i bezbolesna.

Moc kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy (HA - hialuronic acid) jest substancją zupełnie naturalną, występującą w organizmie człowieka. Wraz z upływem lat ubywa go w naszym ciele. Na szczęście medycyna estetyczna daje możliwość uzupełnienia jego niedoborów przez różnorodne zabiegi jak powiększenie ust. Głównym działaniem tego kwasu jest wiązanie wody w skórze i tym samym jej nawilżenie. Powszechnie stosuje się dwa jego rodzaje – usieciowany i nieusieciowany. Ten pierwszy ma działanie wypełniające, drugi ma działanie nawilżające.

Wskazania i efekty zabiegu

Profesjonalne powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie warto wykonać, gdy wielkość, kształt warg jest niezadowalający. Skutkiem powiększenia będzie poprawa wiązania wody w komórkach i tym samym ta część twarzy zostanie uwydatniona, poprawi się jej ogólny wygląd. W zależności od użytych preparatów efekty mogą się utrzymywać od 6 do nawet 18 miesięcy.

Przeciwwskazania powiększania ust

Choć zabieg jest całkowicie bezpieczne, należy pamiętać o kilku przeciwwskazaniach. Nie powinny go wykonywać osoby:

  • będące w ciąży i karmiące piersią,
  • nadwrażliwe na kwas hialuronowy,
  • ze skłonnością do blizn przerostowych,
  • walczące z problemami skórnymi jak trądzik czy opryszczka,
  • z chorobami immunologicznymi.

Zaraz po wstrzyknięciu substancji przez krótki czas mogą się utrzymywać reakcje zapalne takie jak obrzęk czy zaczerwienienie. Znikają one samoistnie w ciągu kilku dni. Trzeba podkreślić, że tej formy "upiększania" nie można stosować zbyt często. Przesada spowoduje bowiem zwłóknienia i nadmiar błon śluzowych.

Przebieg zabiegu powiększania ust

Ja wcześniej wspomniano, do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Trzeba tylko pamiętać, aby na kilka dni przed nim nie przyjmować leków przeciwzapalnych, a w dniu powiększania ust unikać nagrzewania ciała np. w solarium i intensywnego wysiłku fizycznego. Specjalista od medycyny estetycznej przeprowadza wywiad dotyczący przeciwwskazań, a także pożądanych efektów. Na początku zmywa się ewentualny makijaż. Cały proces trwa ok. 30 minut. Jest bezbolesny, ponieważ stosuje się znieczulenie miejscowe za pomocą kremu lub przewodowe znane w stomatologii. Kwas hialuronowy jest następnie precyzyjnie wprowadzany pod skórę za pomocą igły lub specjalnej rurki. W przypadku małych ust czasami stosowany jest podział na etapy, aby dać czas tkankom na adaptację. Aby cały proces zakończył się pełną satysfakcją najlepiej wykonać go w renomowanym gabinecie np. u nas w Warszawie na Gocławiu.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po powiększeniu ust może pojawić się obrzęk, jednak zabieg jest małoinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Niemal od razu można wrócić do codziennych aktywności. W pierwszej dobie po wizycie u kosmetyczki nie należy tylko:

  • nakładać makijażu,
  • latać samolotem,
  • uprawiać sportu,
  • pić alkoholu i palić papierosów.

Gdy upłyną 2-4 tygodnie powinna się odbyć konsultacyjna wizyta u specjalisty medycyny estetycznej, który oceni efekty i skontroluje gojenie.

Powiększanie ust - Warszawa Gocław

Bezpieczeństwo i zadowolenie to najważniejsze wyznaczniki udanej korekty urody. Powiększanie ust może w sposób zdecydowany odmłodzić i poprawić wygląd tej części twarzy. W profesjonalnym salonie medycyny estetycznej w Warszawie na Gocławiu każdy może liczyć na wysokiej klasy usługę przy pomocy renomowanych preparatów.