Peeling kosmetyczny

Nasz gabinet medycyny estetycznej z Warszawy oferuje profesjonalny peeling kosmetyczny, wykonywany na Gocławiu. Proponujemy sprawdzone zabiegi pielęgnacyjne, pozwalające usunąć martwy naskórek metodą chemiczną oraz kawitacyjną. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone procedury, które przyczynią się do poprawy wyglądu oraz kondycji skóry, dodając atrakcyjności i pewności siebie wszystkim zainteresowanym pacjentom.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej wykonujemy różnorodne peelingi kosmetyczne, dzięki którym cera staje się promienna i wygładzona. Złuszczanie martwego naskórka warto przeprowadzać systematycznie, aby móc zawsze cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem twarzy. Zabiegi z tej kategorii są podstawą pielęgnacji oraz wstępem do dalszych procedur upiększających. Służą one nie tylko poprawie wyglądu, ale też wspomagają w walce z różnymi przypadłościami skórnymi takimi jak trądzik, przebarwienia czy skóra naczynkowa.

Peeling chemiczny

W zakres zabiegów kosmetycznych naszego gabinetu wchodzą profesjonalne peelingi chemiczne, w których stosujemy starannie dobrane mieszanki kwasów owocowych o optymalnym stężeniu pH. Rodzaj wykorzystywanych preparatów jest ściśle uzależniony od przeznaczenia zabiegu, dzięki temu otrzymujemy bardzo dobre rezultaty. Przykładowo, w przypadku skóry trądzikowej używamy połączenia kwasu salicylowego i pirogronowego, z kolei w terapii przeciwzmarszczkowej stosujemy mieszanki retinolu oraz kwasów mlekowego i szikimowego.

Peeling kawitacyjny

Alternatywę dla kwasów owocowych stanowią popularne w medycynie estetycznej ultradźwięki, z których korzystamy w trakcie peelingu kawitacyjnego. Jest to metoda zalecana także przy różnego typu problemach skórnych, w tym dla cery naczynkowej i wrażliwej. Fale ultradźwiękowe w wyniku kontaktu z wilgotną skórą rozpadają się i wytwarzają mikro-pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Za pośrednictwem tego procesu kosmetycznego martwe, zrogowaciałe warstwy naskórka ulegają rozkładowi, odsłaniając zdrowsze, niezniszczone partie spod spodu. W tym samym czasie pozbywamy się nadmiaru toksyn, a także wydzielin gruczołów łojowych.