Lifting rzęs i brwi

Nasz nowoczesny gabinet medycyny estetycznej z Pragi-Południe w Warszawie przeprowadza profesjonalny lifting rzęs i brwi na Gocławiu. Oferujemy szeroki pakiet zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych wykonywanych przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Z pomocą proponowanych przez nas procedur można skorygować niedoskonałości urody, dodając sobie pewności siebie i poprawiając wygląd i ogólne samopoczucie.

Opis zabiegu laminacji rzęs

Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele skutecznych metod stosowanych w celu polepszenia kondycji i wyglądu skóry i poszczególnych partii ciała. W naszym gabinecie wykonujemy między innymi lifting rzęs i brwi, pozwalający optycznie powiększyć oko i wzmocnić strukturę włosów na twarzy. W trakcie laminacji włoski zostają poddane gruntownemu czyszczeniu i odżywianiu, a na koniec subtelnie podkręcone. Dzięki temu prostemu zabiegowi można uzyskać naturalny efekt pomalowanego oka, bez robienia makijażu!

Profesjonalny lifting rzęs i brwi jest bardzo dobrą alternatywą dla innych zabiegów kosmetycznych, przede wszystkim makijażu permanentnego czy farbowania i jest o wiele mniej inwazyjny. Laminacja wybierana jest przez osoby pragnące wzmocnić włoski twarzy, dodać im objętości i powstrzymać nadmierne wypadanie.

Przeciwwskazania

Chociaż wykonywanie liftingu rzęs i brwi jest bezpieczne, to istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu laminacji, takie jak m.in.:

  • nadwrażliwość, infekcje oraz alergie oczu,
  • ciąża,
  • leczenie nowotworowe,
  • rekonwalescencja po operacji okolic oczu,
  • choroby skórne w pobliżu miejsca zabiegowego.

Zalecenia po zabiegu

Przez 24 godziny od zakończenia zabiegu liftingu rzęs i brwi nie należy nosić soczewek kontaktowych, myć oraz malować oczu, a także stosować kosmetyków nawilżających w ich okolicach. Nie wolno również spożywać alkoholu oraz warto unikać czynności mogących osłabić działanie laminacji, takich jak wizyta na solarium, kąpiel w basenie czy intensywny wysiłek fizyczny. Efekty procedury utrzymują się przez co najmniej 6-8 tygodni, po tym czasie można ją bezpiecznie powtórzyć.