Fale radiowe twarz i ciało

Nowoczesne kuracje odmładzające na twarz i ciało, wykorzystujące fale radiowe to domena naszego gabinetu. Znajdziesz u nas nie tylko doświadczoną kadrę, która służy pomocną radą na każdym etapie kuracji kosmetycznej, ale także najnowocześniejszy sprzęt, przy pomocy którego osiągamy rewelacyjne rezultaty, jeżeli chodzi o odmładzanie i regenerację naskórka.

Jeszcze do niedawna jedynym sposobem na efektywną walkę z nieestetycznymi oznakami starzenia się skóry były inwazyjne zabiegi chirurgiczne, które były bardzo bolesne, a lista możliwych powikłań, do których mogło dojść podczas przerwania ciągłości naskórka, nie zachęcała do starań o lepszy wygląd. Na szczęście pojawiły się nowoczesne możliwości, w tym także termolifting RF oraz radiofrekwencja. Metody te są praktycznie całkowicie bezbolesne - osoby o dużej wrażliwości naskórka mogą odczuwać jedynie lekkie ukłucie. Nasz warszawski gabinet medycyny estetycznej oferuje terapie na twarz i ciało z wykorzystaniem fal radiowych.

Czym są fale radiowe?

W celu pobudzenia procesów metabolicznych zachodzących w naskórku coraz częściej wykorzystuje się zaawansowane technologie. Dzięki nim można osiągnąć spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Obudowa zniszczonej cery, wzmocnienie włókien kolagenowych czy widoczna poprawa wyglądu to tylko część pozytywnych zmian, jakie może przynieść intensywna terapia wykorzystująca specyfikę działania fal radiowych. Zabieg radiofrekwencji opiera się na działaniu promieniowania elektromagnetycznego o określonej częstotliwości.

Możliwe efekty terapii falą radiową

Ostateczne rezultaty, jakie mogą być osiągnięte dzięki falom radiowym, są kwestią indywidualną. Pierwszym etapem kuracji powinna być konsultacja ze specjalistą, który określi, czy w konkretnym przypadku zastosowanie tego rodzaju działań jest bezpieczne. Zostanie nakreślony szczegółowy plan przeprowadzania zabiegów oraz ich sugerowana liczba. Nie bój się zadawać pytań - jesteśmy po to, aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Jeżeli zmagasz się z jakimiś przewlekłymi schorzeniami, to koniecznie nas o tym poinformuj! Są sytuacje, w których działanie promieniowania elektromagnetycznego jest zdecydowanie niewskazane.

Prawidłowo przeprowadzona seria zabiegów ma szansę przynieść szereg korzystnych efektów, do których zaliczyć trzeba przede wszystkim:

  • lepsze napięcie skóry,
  • poprawę kondycji naskórka i jego wygładzenie,
  • redukcję zmarszczek i łapek w okolicach oczu,
  • wyostrzenie owalu twarzy,
  • usunięcie zwiotczeń naskórka,
  • podniesienie opadających powiek,
  • zmniejszenie cellulitu,
  • zniwelowanie tkanki tłuszczowej,
  • wymodelowanie ciała,
  • wyszczuplenie sylwetki.

Fale radiowe na twarz i ciało

Chcesz widocznie poprawić owal twarzy, wyszczuplić sylwetkę, pozbyć się zwiotczałego naskórka czy podnieść opadające powieki? Nie zwlekaj! Przyjdź do nas na konsultację ze specjalistą, a wspólnie ustalimy przebieg efektywnej terapii. Nasz gabinet medycyny estetycznej znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe. Dogodna lokalizacja, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta, to tylko kilka powodów, dla których warto nas odwiedzić. Zabieg z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych może być przeprowadzany zarówno na twarzy, jak i na całym ciele.