Medycyna estetyczna
Warszawa - Praga Południe

Obawiasz się starzenia, utraty jędrności skóry, efektów chorób? A może chcesz poprawić swój wygląd po zimie, przygotować się na ważne wydarzenie albo dodać sobie pewności siebie? Nasza klinika medycyny estetycznej w Warszawie na Pradze Południe to miejsce stworzone dla wszystkich kobiet i mężczyzn, dla których wygląd to o wiele więcej niż okładka i pierwsze wrażenie. Wierzymy, że dobra prezencja ma ogromne znaczenie w życiu prywatnym i zawodowym. Wierzymy, że pewność siebie wynikająca z wymarzonego wyglądu rodzi obfite plony w postaci samorealizacji i satysfakcji ze swojego życia.

Nasz zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie. Dokładamy do tego wszelkich starań, wiedząc, że jeśli chodzi o działanie na delikatnych częściach ciała naszych pacjentów, gwarancja jakości musi być potwierdzona więcej niż obietnicą. W naszym zespole znajdują się więc osoby z wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie wykonywania zabiegów upiększających, a także konsultanci, dzięki którym będziesz mogła i mógł wybrać dla siebie najlepsze zabiegi o takiej intensywności, która jest bezpieczna i polecana.

Oferujemy zabiegi z zakresu:

O każdym z tych zabiegów przeczytasz na naszej stronie www. Dowiesz się, na czym polega dany zabieg, jakie są przeciwwskazania i jak przygotować się do wykonania danego zabiegu. Nie martw się, jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne - zapytaj, a lekarz odpowie na Twoje pytania i wyjaśni Ci krok po kroku, co będzie się z Tobą działo, jak możesz czuć się w trakcie i po jego wykonywania. Otrzymasz także po każdej wizycie polecenie, jak pielęgnować zmiany, by zadbać o ich długie utrzymywanie się.

Razem dbamy o Twoje piękno

Najważniejszą wartością jest Twoje zadowolenie i będziemy do niego wspólnie dążyć. Jeśli masz więc jakieś sugestie, uwagi lub potrzeby, nie wahaj się z nami skontaktować. Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są w przyjemnych, nowoczesnych pomieszczeniach z zastosowaniem przebadanych i pewnych urządzeń oraz substancji. Dbamy o precyzję usług, od manicure'u, przez depilację, aż po wypełnianie zmarszczek i oczyszczanie.