Manicure hybrydowy - Warszawa Praga

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, która stała się najbardziej pożądanym manicurem w ostatnich latach. Przy zabiegu wykorzystywany jest specjalny preparat, który utwardzany zostaje pod lampą UV bądź LED. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru, manicure żelowego lub akrylowego. Utrzymuje się on nawet do 2 tygodni. Polega na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda warstwa jest utrwalana pod lampą UV/LED.

Manicure wykonujemy w naszej klinice w Warszawie dla klientek z Pragi Południe oraz Gocława, choć nie tylko. Profesjonalizm naszej obsługi oraz wysoką klasę preparatów doceniły także klientki z innych dzielnic miasta.

Zalety manicure hybrydowego

Wśród najważniejszych zalet najczęściej powtarza się tę związaną z okresem utrzymywania się efektu. Starannie wykonany manicure będzie trwały przez kilka tygodni, aż do miesiąca. Jedynym znakiem upływającego czasu będzie w tym przypadku ślad po naszych rosnących paznokciach.

Lakiery hybrydowe bardzo łatwo stosuje się na paznokciach, ponieważ można poprawiać szybko błędy w ich nałożeniu. Dopóki nie utrwalimy lakieru lampą, możemy go swobodnie zmywać ze skórek za pomocą wacika.

Kolejną ważną zaletą jest świeży, naturalny efekt, bardziej estetyczny niż ten, który uzyskamy, stosując tipsy. Łatwiej też osiągniemy naturalny rezultat.

Kosmetyczki zwracają uwagę na to, że lakier hybrydowy nie psuje płytki paznokcia tak bardzo jak kleje czy żele. Pomaga także w zapuszczaniu paznokci, ponieważ twarda warstwa lakieru nie łamie się.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Przed rozpoczęciem nakładania preparatu, należy wykonać manicure klasyczny (wycięcie skórek, opiłowanie). Lakier hybrydowy stał się popularny dzięki swojej trwałości. Nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest odporny na urazy, pięknie błyszczy przez cały czas oraz nie pozostawia smug. Manicure hybrydowy jest stylizacją, która jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna. Przy lakierze hybrydowym, wielką zaletą jest fakt, że od razu po wykonaniu danej stylizacji, lakier jest suchy i odporny na wszelkie uszkodzenia. Manicure hybrydowy kończymy pięknie pachnącą oliwką odżywiającą skórki oraz zaaplikowaniem kremu odżywczego na skórę dłoni.