Laseroterapia Warszawa

Najskuteczniejszym obecnie rozwiązaniem w zakresie usuwania niechcianego owłosienia jest laseroterapia. Wykonujemy ją w Warszawie, gdzie mieści się nasza klinika. Wiązkę lasera można wykorzystać nie tylko do depilacji wybranych obszarów ciała, ale też do realizacji zabiegów odmładzających. Również i one dostępne są w ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z nią oraz ze specyfikacją poszczególnych procesów laseroterapii, które proponujemy klientom.

Jak przebiega laseroterapia?

Przed rozpoczęciem naświetlania wybranych miejsc na ciele za pomocą specjalnej głowicy, ważne jest wykonanie odczytu poziomu melaniny. Umożliwia to specjalny czytnik, którym dysponujemy. System Skintel™ gwarantuje wysoką precyzję przeprowadzanej analizy fototypu skóry. Na tym etapie ustalane są kluczowe parametry pracy urządzenia, które zostanie wykorzystane do usuwania niechcianego owłosienia lub zmarszczek. Laseroterapia w naszej klinice w Warszawie jest procesem bezbolesnym, na co wpływ ma charakterystyka zastosowanej aparatury.

Jest to sprzęt najwyższej klasy – laser Vectus. Emituje on słabą, bezpieczną dla człowieka wiązkę światła. Dociera ono w głąb organizmu, umożliwiając m.in. usunięcie zmian naczyniowych czy przebarwień znajdujących się na skórze. Cały proces ogranicza się do krótkotrwałych „strzałów” świetlnych, które są bezbolesne. Emitowane podczas zabiegu ciepło niwelowane jest przez zaawansowany system chłodzenia. W ten sposób pacjent, na którego ciele wykonywane są laserowe zabiegi odmładzające, nie odczuwa dyskomfortu.

Przeciwwskazania do zabiegu laseroterapii

Nie każdy może skorzystać z usług w zakresie usuwania niechcianego owłosienia, zmarszczek czy przebarwień na skórze za pomocą lasera Vectus. Należy bowiem pamiętać o głównych przeciwwskazaniach do takich zabiegów. Są nimi: epilepsja, cukrzyca czy infekcje skórne. Laseroterapia nie powinna być też wykonywana u osób z rozrusznikiem serca, bliznowcami, czy u kobiet w ciąży. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą dokładnych informacji na temat laserowych zabiegów odmładzających, jakie realizujemy w Warszawie.